سال94منطقه 8 شهرداری
English\العربیهنقشه سایتنقشه سایتعضویت و ورود اعضاورود اعضاصفحه اصلیصفحه اصلی
1395/10/11 بهره برداري از 2 پارك محلي در محلات كم برخوردار كِساره و بهرام آباد اصفهان
بهره برداري از 2 پارك محلي در محلات كم برخوردار كِساره و بهرام آباد اصفهان
مدير منطقه 8 شهرداري اصفهان از افتتاح 2 پارك محلي در محلات كم برخوردار كِساره و بهرام آباد اصفهان در بهمن ماه امسال خبر داد.
مدير منطقه 8 شهرداري اصفهان در نهمين دوره حضور مديران مناطق در سامانه 137 و در قالب چهارمين برنامه نهضت پاسخگويي در مركز ارتباطات مردمي 137 حضور يافت.
عباسعلي نصوحي ضمن پاسخگويي به درخواست هاي شهروندان اظهاركرد: 2 پارك محلي در محلات كم برخوردار و ضعيف كِساره و بهرام آباد منطقه 8 شهرداري اصفهان به ترتيب در مساحتي بالغ بر 3700 و 7 هزار مترمربع آماده بهره‌برداري است و در بهمن ماه امسال افتتاح مي‌شود.
وي افزود: خيابان شهيد علاقمندان، فرهنگسراي مارچين، پل مكانيزه روبروي بيمارستان سوانح سوختگي و فاز يك خيابان سردار صادقي با 70 درصد پيشرفت تاكنون، از جمله پروژه‌هاي منطقه 8 شهرداري اصفهان است كه امسال به بهره‌برداري خواهند رسيد.
مدير منطقه 8 شهرداري اصفهان اظهاركرد: فرهنگسرا و مجموعه ورزشي مارچين به عنوان يكي از بي‌نظيرترين فرهنگسراهاي شهر اصفهان، در مساحتي بالغ بر 3 هزار مترمربع و در چهار طبقه در حال احداث است.
نصوحي خاطرنشان كرد: آزادسازي پارك فِردوان در مساحت 2 هزار مترمربع با اعتبار 2 ميليارد تومان انجام شده و كلنگ احداث اين پارك و ميدان فِردوان و ساماندهي ورودي آن برزمين خورده است.
وي ادامه داد: كلنگ پرديس فرهنگي تفريحي ريحانه ويژه بانوان را نيز در محله بهارستان واقع در خيابان شهبازي برزمين زده‌ايم كه اين پروژه قرار است در سه طبقه با اعتبار 7 ميليارد تومان اجرا شود.
مدير منطقه 8 شهرداري اصفهان با بيان اينكه منطقه 8، در سال جاري، براي آسفالت معابر، 10 ميليارد تومان بودجه داشت كه تاكنون 8 ميليارد تومان از آن را هزينه كرده است، گفت: اين منطقه، يكي از مناطق شهرداري اصفهان است كه در يك و نيم سال گذشته، 20 ميليارد تومان آسفالت براي معابر شهري هزينه كرده است.
نصوحي اظهار كرد: ساماندهي پياده‌روي خيابان‌هاي گلخانه، رزمندگان، جابرانصاري و بهارستان از جمله اقدامات منطقه 8 شهرداري اصفهان است كه با اعتباري بالغ بر يك ميليارد و 800 ميليون تومان انجام شد.
مركز ارتباطات مردمي 137 هر ماهه با حضور مديران مناطق در قالب نهضت پاسخگويي، پذيراي تماس‌هاي شهروندان است تا بتواند فاصله ميان مردم و مسئولان شهر را برداشته و اعتماد اين دو را به يكديگر افزايش دهد.
اين برنامه از ابتداي ارديبهشت ماه سال جاري آغاز شد و از ابتداي دي ماه نيز نهمين دوره از حضور مديران شهرداري اصفهان در مركز ارتباطات مردمي 137 در چهارمين گام از نهضت پاسخگويي آغاز شده و از ابتداي اين ماه تا امروز، مديران مناطق يك، 2، 4، 5، 7 و 8 از پشت اين تريبون، پاسخگوي مشكلات و مسائل شهروندان بودند و در روزهاي آينده نيز ساير مديران مناطق و سازمان‌ها پاسخگوي مردم خواهند بود.