سال94منطقه 6 شهرداری
English\العربیهنقشه سایتنقشه سایتعضویت و ورود اعضاورود اعضاصفحه اصلیصفحه اصلی
1396/03/13 تقويت مشاركت هاي مردمي با اجراي فعاليت هاي فرهنگي و اجتماعي در محلات
تقويت مشاركت هاي مردمي با اجراي فعاليت هاي فرهنگي و اجتماعي در محلات
مديرمنطقه 6 شهرداري اصفهان بر تقويت مشاركت هاي مردمي در انجام فعاليت هاي فرهنگي و اجتماعي تاكيد كرد.
 
 منصور نجفي اظهاركرد: منطقه 6 شهرداري اصفهان همچون ساير مناطق شهرداري، سال گذشته  و امسال با رويكرد تقويت مشاركت هاي مردمي در انجام فعاليت هاي فرهنگي و اجتماعي فعاليت هاي خود را دنبال مي كند.

وي افزود: در اين راستا محور اصلي برنامه ها را سازماندهي تشكل هاي بانوان در قالب طرح فرهنگي اجتماعي «مادران محله» قرارداديم و در تلاش هستيم تا اكثر فعاليت محلات را به وسليه بانواني كه در اين تشكل ها سازماندهي شده اند، با رويكرد مسجد محوري و مشاركت ساير فعالان فرهنگي و اجتماعي سطح منطقه پيش ببريم.

مدير منطقه 6 شهرداري اصفهان به برنامه هاي اجرا شده توسط اين معاونت اشاره و تصريح كرد: برگزاري جشنواره پيشيگري از اعتياد در مدارس در قالب تئاتر  و نمايشگاه و برپايي تورهاي گردشگري هفته نكوداشت اصفهان كه طي آن حدود 800 نفر از شهروندان منطقه از اماكن ديدني شهر بازديد كردند، از جمله اين برنامه ها بود.

وي يادآور شد: ويژه برنامه «صبحگاهي و همدلي» نيز كه در آن تشكل هاي بانوان منطقه به صورت فصلي در محل باغ بانوان صدف گردهم مي آيند و ضمن اجراي برنامه هاي آموزشي، توانمندي هاي خود را ارايه مي كنند، در حال اجرا است.

نجفي با اشاره به برگزاري ويژه برنامه «ماه مهرباني مي آيد» در هفته آخر ماه شعبان، گفت: اين برنامه كه شامل غبارروبي مساجد با محوريت مادران محله بود، 14 مسجد در محدوده منطقه 6 شهرداري اصفهان غبارروبي شد و شهرداري نيز علاوه بر اقدامات زيباسازي، گلدان و مُهر به مساجد اهدا كرد.

وي خاطرنشان كرد: در شب ميلاد امام حسن مجتبي(ع) با مشاركت مردم در محله ردان جشن باشكوهي برگزار خواهد شد و در هفته آخر ماه مبارك رمضان نيز ويژه برنامه «سفره هاي همدلي» طي 5 شب با حضور شهروندان در باغ بانوان صدف برگزار مي شود.