سال94منطقه 4 شهرداری
English\العربیهنقشه سایتنقشه سایتعضویت و ورود اعضاورود اعضاصفحه اصلیصفحه اصلی
1396/09/01 نه به ديابت با سبك زندگي سالم
 نه به ديابت با سبك زندگي سالم

به مناسبت هفته جهاني خود مراقبتي و روز جهاني ديابت، گردهمايي «نه به ديابت با سبك زندگي سالم» در اصفهان برگزار شد.

كلينيك تخصصي بازتواني قلب ايران زمين با همكاري معاونت فرهنگي شهرداري منطقه 4 اصفهان اقدام به برگزاري يك گردهمايي با محوريت سبك زندگي سالم با عنوان «نه به ديابت با سبك زندگي سالم» كردند. در اين رويداد كه با حضور بيش از 300 نفر از مردم اصفهان برگزار شد، ضمن انجام ورزش صبح‌گاهي و ارائه تغذيه سالم و بدون قند توسط محصولات بدون قند كامور، تست قند خون به صورت رايگان از كليه متقاضيان دريافت شد و همچنين متخصصين پزشكي ورزشي و تغذيه به ارائه مشاوره رايگان به متقاضيان پرداختند.

به موازات اين برنامه، سخنراني با محوريت تاثير ورزش در پيشگيري و كنترل ديابت توسط دكتر مسعود فشاركي متخصص پزشكي ورزشي برگزار شد. پس از آن، مژده قياس‌وند كارشناس ارشد روانشناسي باليني به ارائه سخنراني پيرامون مبحث شادكامي پرداخت. در انتهاي مراسم جوايزي به شركت‌كنندگان در مسابقه سبك زندگي سالم اهدا شد.

روز جهاني ديابت 26 آبان‌ماه و هفته جهاني خود مراقبتي از 27 آبان لغايت 3 آذرماه است. هدف از نام‌گذاري يك روز براي «ديابت» آگاه‌سازي افراد از روش‌هاي پيشگيري و كنترل ديابت است. همچنين، هدف از برگزاري هفته خود مراقبتي آشناسازي افراد با سبك زندگي سالم و چگونگي مراقبت از خود در صورت ابتلا به بيماري‌هاي ناتوان‌كننده است
City
Temp
بیشینه دما
HightTemp
کمینه دما
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime