سال 94منطقه 1 شهرداری
English\العربیهنقشه سایتنقشه سایتعضویت و ورود اعضاورود اعضاصفحه اصلیصفحه اصلی
1396/08/29 مدير منطقه يك شهرداري اصفهان منصوب شد/انتصاب اولين مدير منطقه بانو در شهرداري اصفهان
مدير منطقه يك شهرداري اصفهان منصوب شد/انتصاب اولين مدير منطقه بانو در شهرداري اصفهان

شهردار اصفهان طي حكمي مدير منطقه يك شهرداري اصفهان را به عنوان اولين زني كه در تاريخ مديريت شهري اصفهان به عنوان مدير يك منطقه انتخاب مي شود، منصوب كرد.

قدرت الله نوروزي طي حكمي مهين شكراني را به عنوان مدير منطقه يك شهرداري اصفهان منصوب كرد.
شكراني كه از نيروهاي با سابقه شهرداري اصفهان محسوب مي شود، پيش از اين به عنوان رئيس اداره پيمان حوزه عمران، مدير هماهنگي عمران مناطق، مسئول تنظيم بودجه عمراني شهرداري و مناطق و كارشناس مسئول امور قراردادها در شهرداري اصفهان به فعاليت پرداخته است.
وي دانش آموخته مهندسي عمران از دانشگاه صنعتي اصفهان است كه در كارنامه كاري خود سوابق ارزنده اي در حوزه شهري و عمراني شهرداري اصفهان به ثبت رسانده است.
شهردار اصفهان در متن حكم خود خطاب به شهردار منطقه يك آورده است: ‌محروميت زدايي از سيماي مناطق شهري، توزيع عادلانه خدمات و اعتلاي روزافزون جايگاه واقعي شهر اصفهان با حضور مديراني ميسر است كه همتي والا در نيل به اهداف بلند شهرداري، شهروندان و منتخبان ارزشمندشان داشته باشند. لذا با عنايت به توانمندي، شايستگي و تجارت ارزنده سركار عالي، به موجب اين حكم به عنوان مدير منطقه يك شهرداري اصفهان منصوب مي گرديد.
‌اميد است با اتكال به خداوند متعال و بهره گرفتن از تجارب ارزنده خويش در امور اجرايي و نيز هم انديشي و همكاري تنگاتنگ و صميمانه همكاران بتوانيد فصل نويني را در گسترش خدمات زيربنايي در تحقق برنامه هاي توسعه شهري و اهداف راهبردي شهرداري كه متضمن منافع و مصالح عامه مردم است، آغاز نماييد و اسباب پيشرفت، توسعه و تعالي همه جانبه شهر اصفهان را فراهم آوريد.