سال 92سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنیبازگشت
ENGILSHنقشه سایتعضویت و ورود اعضاصفحه اصلی
1391/08/16 مانور آتش نشانان اصفهانی در معابر کم عرض خیابان ابوالحسن اصفهانی
 

مانور آتش نشانان اصفهانی در معابر کم عرض خیابان ابوالحسن اصفهانی 

مانور امدادرسانی در معابر کم عرض در کوچه های خیابان ابوالحسن اصفهانی با حضور نیروهای عملیاتی ایستگاه های 5 و 9 و با حضور شهروندان این منطقه برگزار شد.

آتشپاد سوم خسرو محبوبی، فرمانده مانور فرضی امدادرسانی در معابر کم عرض خیابان ابوالحسن اصفهانی اظهار داشت: علت انتخاب این خیابان بررسی وشناخت عوامل خطر بالقوه وبالفعل و وجود معابر کم عرض در کوچه های این محدوده بوده است.

وی گفت: هدف از این مانور آشنایی شهروندان با مشکلات پیش روی ماشین های امدادی در کوچه های دارای معابر کم عرض بود که حضور خودروهای آتش نشانی در این منطقه باعث شد شهروندان با مشکلات آشنا شوند.

رییس ایستگاه 5 آتش نشانی اصفهان افزود: از شهروندان این منطقه درخواست شد تا از پارک خودروهای خود در منطقه کم عرض خودداری کرده و زمانی که صدای آژیر نیروهای آتش نشانی به گوش می رسد سریعاٌ مسیر را باز کنند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری این مانور با استقبال خوب ساکنین کوچه خسرو آباد مواجه شد بیان داشت: نیروهای آتش نشان عملیات لوله کشی و اطفاء حریق در ارتفاع و فرود با طناب (راپل) را انجام داده و همچنین آموزش های عملی در خصوص اطفاء حریق روباز (تشتک) نیز به شهروندان داده شد./

 

 

 

City
Temp
بیشینه دما
HightTemp
کمینه دما
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime