سال 92سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنیبازگشت
ENGILSHنقشه سایتعضویت و ورود اعضاصفحه اصلی
1391/02/14 نهمین دوره المپیاد عملیاتی- ورزشی آتش نشانان كشور برگزار می شود/تمرینات تیم ورزشی آتش نشانی اصفهان با جدیت پیش می رود

نهمین دوره المپیاد عملیاتی- ورزشی آتش نشانان كشور برگزار می شود

تمرینات تیم ورزشی آتش نشانی اصفهان با جدیت پیش می رود

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آتش نشانی اصفهان، نهمین المپیاد عملیاتی - ورزشی آتش نشانان کشور (از مجموعه المپیاد ورزشی شهرداریها) هر ساله با حضور آتش نشانان شهرهای کشور برگزار می شود.

آتش نشانان اصفهان نیز که هر ساله با پرداختن به تمرینات حرفه ای زیر نظر مربی و با جددیترین وسایل تمرینی، خود را برای این مسابقات آماده می کنند، امسال نیز در تلاش هستند تا با آمادگی هرچه بیشتر بتوانند از دور مقدماتی تیم های شرکت کننده در 2 گروه به مسابقات نهائی راه پیدا کنند.

تیم ورزشی آتش نشانی اصفهان که در تمامی دوره های المپیاد عملیاتی - ورزشی آتش نشانان کشور تاکنون حضور فعالی داشته است توانسته در سال های گذشته بر سکوی دوم کشوری قرار بگیرد.

فصل جدید تمرینات این تیم که با حضور مدیرعامل سازمان و مسئول واحد تربیت بدنی سازمان در سال جاری آغاز شده است از هفته آینده با ورود وسایل تمرینی جدید خریداری شده، تمرینات بصورت جدی تری ادامه خواهد یافت.  

اعضای این تیم آقایان علی ذاکری، رضا ثابتی، سام زرآسوند، مجید هاشمیان فر، مرتضی هاشمی، امیر ملالی، نوید مرادی زاده، سعید وزیری، لاری و قربی به مربیگری حمید ابوالحسنی و سرپرست این تیم نیز مجید رضوانی می باشد.

گفتنی است المپیاد ورزشی  با هدف بالابردن سطح آمادگی جسمانی آتش نشانان و ارتقای سطح خدمت رسانی از سوی آتش نشانی ها به شهروندان به میزبانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی یکی از استان های کشور برگزار می شود.

این المپیاد در چهار رشته" دوی 100 متر با مانع "،" مسابقات امدادی آتش نشانان با مسافت 100×4 متر تیمی"، "مسابقات آبرسانی با موتور پمپ پرتابل" و" بالا رفتن از برج با نردبان" با حضور تیم هائی از سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری های سراسر كشور برگزار می شود.

این مسابقات طبق قوانین فدراسیون بین المللی ورزش آتش نشانی و امدادگران با نظارت عالیه دفتر هماهنگی خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور( ستاد هماهنگی امور ایمنی و آتش نشانی كشور)،انجمن ورزش آتش نشانان و امداد گران و زیر نظر فدراسیون ورزش های همگانی برگزار خواهد شد.

داوری المپیاد ورزشی عملیاتی توسط داوران رسمی و مورد تأیید فدراسیون جهانی آتش نشانان كه دارای گواهینامه رسمی داخلی و بین المللی می باشند انجام خواهد شد./ح124

 

 
 
 
 
 
 
City
Temp
بیشینه دما
HightTemp
کمینه دما
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime